Akrep Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Akrep Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken ortaklı işleriniz, ikili ilişkileriniz, hedefleriniz, mesleki başarılarınız söz konusu olacak. İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kuracağınız ve işlerinizi kolaylıkla halledeceğiniz bir hafta olacak. Gündelik hayatınızda kendinizi öne çıkarmadığınız sürece işlerinizle göz önünde olacaksınız. Üstlerinizden kariyerinizle ilgili olumlu geri bildirimler alabilirsiniz. Sıkı çalışmanın ödüllerini toplayacaksınız. Ortaklı işlerinizde yeni gündemler iş akışınızı zorlayabilir. Bireysel yaklaşımlardan  uzak durmaya çalışmalı fikir birliği içinde olmalısınız. İkili ilişkilerinizde paylaşım içinde olmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır. Sahip olduklarınızla yetinmeyerek enerjinizi motive olduğunuz konulara yönlendirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların profili değişebilir. Yeni insanlarla iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi daha göz önünde yaşayabilirsiniz. Rutin sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde mesleki açıdan ilerlediğinizi görebileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmanın avantajlarını yaşayacaksınız.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.