Akrep Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Akrep Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Akrepler ve Yükselen Akrepler,

Bu haftanın öncelikli konusu sağlık, evcil hayvanlar, ofis arkadaşlar, günlük rutin işler, eş, ortaklı işler, davalar, krediler, alacaklar, borçlar, miraslar, başkalarının parası, akademik konular, yabancılar, uzak akrabalar, inançlar, yurtdışı konuları olabilir.

Hafta boyunca sağlık, günlük rutin işler, evcil hayvanlarla ilgili konular çok aktif olabilir buralarda enerjinizi harcayabilirsiniz. Bu işleri yaparken gayet zorlanmadan keyifli bir şekilde halledebilirsiniz. Kişisel güzellik, cilt bakımı konularına para harcayabilirsiniz. Aradığınız aşk bir anda rutin işlerinizi hallederken karşınıza çıkabilir.

Aşk konularında belirsizlikleriniz varsa iletişim yoluyla çözebileceğiniz, iletişim konularında kendinizi güçlü hissedebileceğiniz ve güçlenebileceğiniz bir haftanın içindesiniz. Yarattığınız işleri reklam, pazarlama, yayınlama gibi konulardan çok desteklenici bir haftadasınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, hobilerinizden ileride para kazanmak için almak istediğiniz bir eğitim varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Yalnız sağlıkla ilgili konularda biraz yakın çevrenizle ilgili olarak beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Evcil hayvanlarınızın da sağlığına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.