Akrep Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

Akrep Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken yaratıcı fikirleriniz, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız ve hobilerinizle ilgileneceksiniz. Hayalinizde yaşattığınız kişiyi kendi görmek istediğiniz kalıpta bulamamak sizi gerginleştirebilir. Çocuklarınızla ve partneriniz ile iyi ilişkiler kuracaksınız, ancak çok beklenti içine girmemelisiniz. Sanatsal anlamda hayal gücünüzü kullanacak, sezgileriniz sayesinde başarılı işlere imza atacaksınız. Kendinizi ortaya çıkarmada engel sizin korkularınız olabilir. Yapmak istediklerinizi yakın çevrenizle paylaşma konusunda emin olamayacaksınız. Titiz davranacaksınız. Ortaklı işler yapmayı düşünebilirsiniz, uzlaşmacı tavrınız olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için fırsatlarınızı değerlendireceksiniz. İkili ilişkilerinizde çatışmaya girmemeye çalışın. Yaratıcılığınızı ve kendinizi göstereceğiniz yer sevdiğiniz kişinin yanı olacak. İkili ilişkilerinizde yaşadıklarınızı kişisel olarak algılamamalısınız. Çocuklarınızı gözlemleyecek, onlarla eğlenceli vakit geçireceksiniz. İşlerinizi bitirmek konusunda bu hafta hızlı ve rekabetçi olacaksınız.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.