Akrep Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Kasım 2023

Akrep Burcu (13-19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündem konuları çalışma ortamınız ve arkadaşlarınız, rutin işleriniz, sağlığınız, hayat amacınız olacak. Kendinizle ilgilenirken ilişkilerinizi aksatabilirsiniz. Evlilik veya ortaklık ilişkilerinizi sonlandırmayı düşünebilirsiniz. İlişkilerinizi olduğu gibi kabul etmekte zorlanacaksınız. Manipülatif davranabilirsiniz. İnsanların üzerinde etki bırakacak, gizemli görüneceksiniz. Enerjinizi kendinize harcamak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Kendi değerinizin farkında olacaksınız, duygularınızı saklayabilirsiniz. Yeteneklerinizden kazanç elde etmeyi düşünebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için destek görürseniz atılım yapmak için beklemek istemeyeceksiniz.  Özgürlük alanınızı kısıtlamadığı için flört etmek daha cazip gelebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.