Akrep Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Akrep Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta arkadaşlarınızla keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yaz bitmeden son günleri değerlendireyim diye düşünürken karşınıza ödenmemiş borçlarınız çıkabilir ve bu durum canınızı biraz sıkabilir. Partnerinizle yaşayacağınız bazı gerilimlerin sonunda arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirerek modunuzu yerine getirebilirsiniz. Bu dönem bir yakınınız sizden borç isteyebilir fakat gerçekten güvenmediğiniz kimseye borç vermemenizi tavsiye ederim annem. Eğer yakın zamanda bir sağlık problemi yaşadıysanız bu hafta itibariyle çok daha sağlıklı ve dinç olduğunuzu hissedeceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.