Akrep Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

10 Aralık 2022

Akrep Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya kazançlarınız, değer verdikleriniz, iletişim alanlarınız, yolculuklarınız ile başlayacaksınız. Aile ilişkileriniz sayesinde yeteneklerinizi ortaya koyacak ve para kazanacaksınız. Para kazanmak sizin için önemli olacak, flört ilişkilerinizde hayal dünyasına dalmak yaratıcılığınızı engelleyecektir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişimde bencil davranabilirsiniz. Eşiniz ya da yakın çevrenizden biri ile ortaklaşa iş yapabilirsiniz. Fikirlerinizle öncülük yapacak, kendinize olan güveninizi arttıracaksınız. Evlilik ve ortaklaşa işlerinizde eşitlikçi yaklaşımınız, ifadede rahat ve özgür tavır içinde olmak size iyi gelecektir. Bekarsanız ani evlilik kararı alabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.