Akrep Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Akrep Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü itibariyle ilişkinizde daha konuşkan olabilirsiniz. Partneriniz ile daha çok iletişim kurabilirsiniz. Salı günü çocuk isteyenler için çok mutlu olacakları çocuk haberi gelebilir. Ayrıca kalbiniz boş ise aşık olabilirsiniz! Çarşamba günü ev içindeki sorumluluklarınızda ailenizden destek görebilirsiniz. Cuma günü itibariyle çocuklarınız ile daha uğraşabilirsiniz. Ayrıca love işleri de hızlanabilir. Cumartesi günü iç dünyanıza dönebilirsiniz. Kendinizi şifalandırmak için çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.