Akrep Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Eylül 2023

Akrep Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ortaklı işleriniz ve ikili ilişkileriniz oluşturacak. İçinde bulunmak istediğiniz arkadaş gruplarınızı özenle seçebilirsiniz. Marjinal çevreler ve insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz. İkili ilişkilerinizde maddi sebepli kopmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa bireysel kararlarınızı uygulamak isteyeceksiniz. Davalarınız sonucu beklemediğiniz biçimde sonuçlanabilir. Kendinizi geliştirmek ve esnek davranmaya çalışmak ilerisi için yatırım olacaktır. Kendinizi  göstermek isteyeceğiniz alan kariyeriniz olacak. İlişkilerden yana şanslı olsanız da farkında olmayabilirsiniz. Emeğiniz ve değer verdiğiniz alan statünüz olacağı için ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İşinizi yönettiğiniz gibi özel ilişkilerinizi yönetmeye çalışmak  partneriniz açısından sorun teşkil edecektir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.