Akrep Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

9 Ocak 2022

Akrep Burcu (10 Ocak 2022 – 16 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrep;

Pazartesi günü iş arkadaşlarınız sayesinde ev işlerinizi rahatlıkla halledip, ev ortamındaki huzursuzluklarla ilgili şifalanabilirsiniz. Aile büyüklerinizden hasta olanlar varsa bu hafta iyileşebilirler.  Çarşamba günü çocuklarınıza, hobilerinize fark etmeden yüklü miktarda para harcayabilirsiniz, yeni bir hobiye başlayacaksanız bütün malzemeleri alıp sonra vazgeçme potansiyeliniz yüksek. Perşembe günü Merkür durağan pozisyonuna geçiyor ve Cumartesi günü Retro hareketine başlayacak. Aklınız, fikriniz ev, yuva konularında olabilir, özellikle daha önceden ev taşıma planlarınız varsa bu dönem tekrardan gündeme gelebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.