Akrep Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Temmuz 2023

Akrep Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu inançlarınız, farklı kültürlere ilginiz, uzun yolculuklarınız oluşturacak. Rahatınıza düşkün olacağınız, sanatsal yönünüzü ortaya koyacağınız bir hafta olabilir. Aşk hayatınızda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Platonik ilişkiler gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanlardan güç alabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirmek için çalışmalarınızı ortaya koyabilirsiniz. Düşüncelerinizi yakın çevrenizdeki insanlara anlatmak ve onları ikna etme şeklinde olabilir. Kariyer konularınızda kendinizi göstereceğiniz zamanlar olacak. Yaratıcı ve eğlenceli bir iş hayatınız olabilir. Günlük işlerinizde aksaklıklar oluşabilir. Yolculuklarınızda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Farklı bakış açınızla insanları etkiniz altına alabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.