Akrep Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Akrep Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yılın ilk haftasına girdiğinizde iletişiminiz, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınızla meşgul olacaksınız. Yaratıcı yönünüzü ortaya koyar, sorumluluktan kaçmaz iseniz maddi olarak kazançlı çıkacaksınız. Para kazanmaya yönelik iyimser düşüncenizi harekete geçirin. Yakın çevrenizin, kardeşlerinizin desteğini alarak yeni anlaşmalar, iletişimde hareketlilik ve süregelen işlerinizin devamını sağlayabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir dönem ve yeni bir sistem oluşturacaksınız. Fikirlerinizi uygulamaya geçirirken odaklanarak hareket edeceksiniz. Kafanızdaki mükemmel düzeni sağlamaya çalışırken, iletişim konularında zorluk yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken sınırlarınız olacak.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.