Akrep Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Akrep Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dönüşüm enerjiniz, başkalarının kaynakları, ikili ilişkileriniz haftanın konusunu oluşturacak. Aile içinde kurallar gündeme gelebilir. Yeni bir sistem oluşturabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin ve samimi taraf siz olacaksınız. Karşı tarafı nasıl mutlu edeceğinizi bilerek hareket edeceksiniz. Ortaklı işlerinizde finansal konularda ayrıntılı düşünüp karar alacaksınız. İşinizde takım çalışmasına yatkın olacaksınız. Çıkan zorlukların üstesinden gelen siz olacaksınız. Diyete başlamayı düşünebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizi kendi düşündüğünüz şekilde yaşamak isteyeceksiniz. Hayal dünyanızdaki gibi olmasını istemek ilişkinizi zora sokacaktır. Duygusal risk almak istemeyeceksiniz. Kendinizi keşfetmek, sevmek ve takdir etmek iyi hissettirecektir. Kendi dünyanıza yolculuk yapabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.