Akrep Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Akrep Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü itibariyle unuttuğunuz borçlar, faturalar canınızı sıkabilir. Bu süreçte harcamalarınıza ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Çarşamba günü itibariyle çalışma ortamınızda güçlenebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkileriniz güçlenebilir. Cuma günü ise hayatında biri olmayanlar için ilişki çanları çalıyor. İlişkiniz iyi gidiyor ise evlilik kararı alabilirsiniz. Pazar günü ailenizin baskısı ilişkilerinizi etkileyebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.