Akrep Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Akrep Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Salı günü aileniz ile ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Evinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ev içindeki sorumluluklarınızı düzenleyebilirsiniz. Bazı sorumluluklarınızı ev ahalisi ile paylaşabilirsiniz. Cuma günü taşınma gündeminiz olabilir. Yeni ev arayışına girebilirsiniz. Aynı gün evlilik teklifi alabilirsiniz. Eğer kalbiniz boş ise aşık olabilirsiniz. Pazar günü iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.