Akrep Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Akrep Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Akrepler ve Yükselen Akrepler,

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 4. Evinizde gerçekleşecek. Aile ve hane ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evinizle ilgili her türlü tadilat, taşınma, dekorasyon konularını gündeme getirebilir. Ev, arsa alım satım konularından yana şanslı bir döneme girebilirsiniz. Özellikle de taşınamaz mülke yatırım yapmak gündeminize fazlasıyla gelebilir. Ailenizde büyümeler söz konusu olabilir.

Kardeş, kuzen, yakın çevre vasıtasıyla birileri ile tanıştırılabilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişimin aktif olacağı bir sürece giriyorsunuz. Yurtiçi seyahatler bol bol gündeme gelebilir buralarda da yeni insanlarla tanışmak size hem aşk hem de maddi gelir getirebilir.

Sağlık problemleriniz konusunda daha iyi bir sürece giriyorsunuz, bir hastalığınız varsa yeni tedavi yöntemleri sağlığınıza kavuşmanız konusunda destekleyici olabilir.

Aşk konularında daha ruhsal deneyimler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz, bazı kafa karışıklıkları yaşayabilir, karşı tarafı tam olarak anlayamayabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.