Akrep Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Akrep Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü itibariyle sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Ayrıca çalışma arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Çarşamba günü aşk hayatınızda şaşırtan gelişmeler yaşanabilir. Yıldırım aşkı ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurmak adına şaşırtıcı teklifler alabilirsiniz. Cuma günü ise bir sağlık sorununuz için operasyon kararı alabilirsiniz. Bu şekilde sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Cumartesi günü ise evli olanlar çocuk haberi alabilir. Bekar olanlar ise aşktan yana gülecekler.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.