AKREP (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Temmuz 2023

AKREP (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

Ailevi konularla ilgili kendinizi yenilemek ve eski alışkanlıklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Kendinizi bir yere ait hissetmeyebilirsiniz. Ailenizle arkadaşça konuşmak ve geçmişe ait konulara sünger çekmek isteyebilirsiniz. Aile hayatınızdaki duruşunuz kariyer anlamında kendinizi göstermenize neden olabilir. İş hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde kendinizi geliştirebilecek bir süreç olabilir. Yaptığınız işte marka yaratmak için çalışmalara başlayabilirsiniz ancak girişimleriniz için biraz daha beklemeniz gerekebilir.  Yeni iş girişimleri yerine elinizdeki işlere odaklanmanız ve tamamlamanız daha iyi olabilir. Beklemediğiniz bir proje uzun soluklu olurken bir başka projeniz iptal olabilir. Daha önce iş yaptığınız kişilerle tekrar görüşebilirsiniz.  Hedefinize odaklanmalısınız, kimseye kendinizi ispat etmeye çalışmayın. Eskiden keyif aldığınız konular değişiklik gösterebilir. Kendinizi sevmek, sınırlarınızı zorlamak ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için flörtlere ara verebilirsiniz. Uzun soluklu ilişkileriniz için karar verme sürecine girebilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.