9 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2019

9 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Baştan söyleyeyim bugünü kapamak istedim o denli yani. İçi kaldırmayan devam etmesin.

Başlıyorum sağ baştan.

01:27’de durağan pozisyondaki Merkür ile Mars kavuşum yapacak. Tam bir akıl tutulması dönemidir, içgüdüsel davranma riskiniz vardır, potlara dikkat edin annecim. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz.

02:15’de vatana millete hayırlı olsun Merkür artık retro ve 2 Ağustos tarihine kadar da retro. Burada iletişime ve iletişimle ilgili her türlü elektroniğe dikkat etmeniz gerektiğini benden iyi biliyorsunuz zaten. Ticari anlaşmalar, imzalar, mailler konularında aşırı dikkat şekerlerim. İçimdekileri yazıya dökeyim derseniz bir bakmışsınız Orhan Pamuk olmuşsunuz. Öyleli yazarsınız yani. Bu süreci eskiden bitiremediğiniz işleri toparlamak adına kullanırsanız da 10 numara 5 yıldız hareket yapmış olursunuz.

Ayrıca bu süreç eskiden başlattığınız ama bir türlü toparlayamadığınız işleri halletmek için harika zamanlardır Çok da korkmamak gerekir. Dikkatli olursanız problem yaşamazsınız.

12:29’da gerçekleşecek olan Ay Jüpiter uyumlu açısı günün tek iyi açısı. Maddi konularda destek sağlar, ruhsal olarak iyi hissedebilirsiniz.

13:54’de gerçekleşecek olan Ay Güneş karesi kendimizi biraz huzursuz hissetmemize sebebiyet verebilir. Bilinçli davranışlar ve içgüdüsel hareketler arasında gelgitler yaşayabilirsiniz.

14:21’de gerçekleşecek olan Ay Satürn karesi ise duygusal buhranlara sebebiyet verebilir.

20:07’de de Güneş Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu tam olarak soğumadır. Her şeyden soğuyabilirsiniz. Yaşam motivasyonunuz düşebilir. Otorite figürleri ve devletle ilgili işlerde problemler yaşanabilir. Etkisi de 5 gün sürer. Aman dikkat!

Şu saate kadar sağ salim geldiysek gökyüzü bitti miiii bitmediii diye bize sepetinden bir de 22:35’de Ay Plüton karesini çıkarmakta. Bu takıntı, çekişme, güç savaşlarını temsil eder. Çok da şartları zorlamayın derim. Bu da Ay’ın son Ay ertesi gün 12:28’e kadar boşlukta olacağı için hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

Çok şükür bitti. Neyse öptüm bu kadar.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.