9 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

8 Temmuz 2022

9 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?9 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?İnanan tüm arkadaşlarımın bayramını kutlarım. ??
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz, duygularımızın gayet yoğun olduğu bir gündeyiz.
?09:13’de Merkür Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bugün bol bol sohbet, muhabbet lakin bu açı konuşmayı biraz abartabileceğimizi de göstermektedir. Çeneleriniz yorulmasın annem.
?14:10’da Ay Güneş uyumlu açısı aile büyükleriyle olmaktan ya da onlarla görüşmekten keyif alacağımız saatleri gösterir.
?15:34’de Ay Uranüs karşıtlığı biraz gerginliklere sebebiyet verebilir. Bayram harçlıkları az gelirse ben de gerilebilirim. ?Uzun zamandır görüşmediğimiz kişilerden yeni fikirler öğrenebilirsiniz, fırsatları kaçırmayın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.