9 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2020

9 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Ay Balık demek tüm ilahi duyguları içimizde barındırmak demektir, kendini feda edercesine sevgi dolu olmak demektir. Bu güzel duyguları olumluya kullanmak için bu duygular içerisinde kaybolmak yani gerçeklikten uzaklaşmak yerine bu duygularınızdan yararlanarak güzel işler yapmaya çalışın. Sevgi bizi iyileştiren en güzel enerjidir. Her derde iyi gelir tatlişlerim.

08:34’te Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Olaylarla ilgili doğru akıl yürütebileceğiniz saatlerdir. Düşüncelerinizi oldukça iyi ifade edebilirsiniz sadece Merkür retro olduğu için biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Zihninizde doğruyu bulup yanlış şekilde söylemeyin annem.

14:14’te Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Aşk, sevgi konuları sizi biraz zorlayabilir. Bu konularda aşırı toleranslı veya tam tersi doyumsuz olabilirsiniz. Her şeyin ölçüsünde güzel olduğunu sakın unutmayın.

16:49’da Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça yaratıcı olabileceğiniz bir zaman dilimidir. Alışmış olduğumuz kalıpların dışına rahatlıkla çıkabilirsiniz. Farklı şeyler denemek için uygun saatlerdir. Daha önce tatmadığınız bir yemeği tatmak veya daha önce denemediğiniz bir parfümü denemek, daha önce giymediğiniz tarz bir elbise giymek gibi birçok konuda yeniliklere açık olabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.