9 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

8 Şubat 2022

9 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?9 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Keyif ve para konuları ön plana çıkabilir.
?04:48’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda birileriyle bıdı bıdı konuştuğumuzu görebiliriz ya da yanınızda uyuyan birileri varsa baştan uyarın panik yapmasınlar.
?07:47’de Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne oldukça güçlü başlayabiliriz.
?07:47 ile 13:26 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatler yarım kalan işlerinizi halletmek için daha uygundur. Yeni işlere başlamak çok da tatliş olmayabilir, olaylar aksayabilir.
?13:26’da Ay İkizler burcuna geçiyor. Dedikodunun, iletişimin hakim olduğu bir güne devam ediyoruz. Bilgi edinmek, eğitimler almak için oldukça ideal bir zaman dilimidir. Bilgi akışı hızlı olur, sosyal medya ve televizyon da fazla vakit geçirebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #9Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.