9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2020

9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
01:15’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Keyifli saatlerdir. Yarın iş var uyuyun annem. Zaten Ay 01:14’den 11:43’e kadar boşlukta olacak. Bu saatlerde de ne başlatacaksınız allasen.
11:43’den sonra Ay Yengeç burcuna geçecek. Dolayısıyla ihtiyaçlarımız ve duygularımızın gündemde olduğu bir gündeyiz. Aynı zamanda güvenlik ihtiyacımız da söz konusu olabilir. Aileyle vakit geçirmek için harika bir gündür.
16:22’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu normalde aydınlanmalar, orijinal fikirler ve fırsatlarla alakalıdır. Ancak gündem sıcak, Mars’la 150’liliğini henüz atlamadık ki geçen gün zorluklarından bahsetmiştim. Dolayısıyla yine kendi güvenliğimiz konusunda dikkat etmemiz gereken zamanlardan geçiyoruz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.