9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2024

9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Gezmek, yeni şeyler öğrenmek, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgilenmek için destekleyici bir gündeyiz.

💫03:44’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Rüyalarımız oldukça aktif olabilir, gelecekten haber alabiliriz.

💫04:24’de Merkür Neptün karesi gerçekleşecek. Özellikle zihinsel olarak dağılmaya açık olduğumuz bu süreçte kandırılmalara karşı ekstra dikkatli olmamız gerekmektedir. Hava olaylarıyla ilgili belirsizlikler, sis kaynaklı kazalara açık olduğumuz bir süreçteyiz. 3 liralık şeye 10 lira ödeme potansiyelimiz var, her önümüze gelene atlamayalım hatta bir bilene soralım. Hırsızlık haberleri, denizlerle ilgili haberleri duyabiliriz. Yalancıların, hırsızların afiş olacağı bir dönemdeyiz. Ponzi monzi valla o ara kandırılmaya çok açığız. Mülteciler, kaçaklar bu dönemin gündem konusu olacak gibi. Biz bu süreci nasıl değerlendirelim derseniz bol bol yazın, ilham perilerini takip edin, el becerinizde sanatsal şeyler üretin hatta bunları satın.

💫20:27’de Ay Neptün karesi, 21:24’de de Ay Merkür kavuşumuyla beraber aslında Merkür Neptün karesini tetikleyeceği için bu saatlere daha fazla dikkatli olmamız gerekiyor.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.