9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2023

9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Oldukça enerjik bir gündeyiz. Kendimize güvenimiz yerindedir, emin adımlar atarız, sunum filan yapacaksanız gayet destekleyicidir, sahne sizin.

💫02:23’de Merkür Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Uyurken aklınıza bir anda fikir gelebilir, not almayı unutmayın. Önümüzdeki 3-4 gün boyunca yaratıcılığımız yüksek olacaktır, şahane fikirler bulabilirsiniz. Zihninizden geçen fikirlerin hızına yetişemeyebilirsiniz. Bir anda para ile ilgili konularda haber alabilirsiniz. Beklediğiniz paralar gelebilir. Hava olayları ile ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Ulaşımla ilgili tüm kazalarına karşı bu dönem dikkatli olmakta fayda var.

💫06:03’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu gece haberci rüyalar görebilirsiniz. Sabah sabah o saatte uyanırsanız, dua, ibadet, meditasyon konularında daha iyi konsantre olabilirsiniz.

💫12:02’de Ay Uranüs karesi olacak ancak bu 02:23’deki etkileşimleri tetikleyecektir.

💫18:21’de Venüs Mars üçgeni var. Havada aşk konusu var lakin Mars Retro, Merkür Retro bu dönem olsa olsa eski sevgililer geri döner, zaten bu dönem de dönmüyorsa ümidi kesin annem, önümüzdeki maçlara bakalım. Bir de ben bu kadar Retro da illa arıyorum sevgilimi derseniz aradığınız sevgili sosyal medyada karşınıza çıkabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.