9 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

8 Ocak 2022

9 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?9 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
?00:30’da Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Dua, ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalar, dert dinleme, dert anlatma konusunda oldukça destekleyicidir. Mümkünse birilerine veya bir sokak hayvanına yardım edin. Önemli saatlere işaret eder.
?03:47’de Güneş-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Para piyasalarında dalgalanma ve yanmanın göstergesi. Çünkü Venüs yanıyor. İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, karşı tarafı değil de biraz bencil olup kendinizi düşünebilirsiniz ama orta yol bulunmalı yoksa size sıkıntı verebilir annem. Bir de unutmayalım ki, Venüs Retro. Dikkatli olalım…
?08:26’da Ay-Satürn sekstili gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın bilincinde, kendi öz disiplinimize sahip olduğumuz saatlere işaret eder. Baba veya otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız bugünü değerlendirmenizi tavsiye ederim.
?19:00’da Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızın ve ilişkimizin ters düştüğü saat dilimleri. Partnerinize kafa göz dalabilirsiniz, yapmayın.
?20:57’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Heh, partnerinize olan öfkenizi gidip spor yaparak atın. Koşuya çıkın, fitness yapın bir şey yapın.
?21:11’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Eş veya baba ile alakalı konularda birbirinize ters düşeceğiniz zamanlar. Hiç gerek yok tartışmaya, sakin olun.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.