9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

9 Nisan 2019

9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay artık İkizler burcunda. Bol bol iletişim, sosyallik, gıybet gündemde. Haber alış ve aktarım hızımız çok hızlı olabilir. Ayyy en sevdiğim.

05:30’da Ay Kiron uyumlu açısı her türlü şifa çalışması için uygundur diyeceğim de o saatte nasıl şifalanacaksınız bilemedim şimdi. Neyse uyanırsanız dua edin boş geçmeyin.

11:15’de Ay Mars kavuşumu var. Burası hem öğrenmeyle hem öğretmeyle ilgili olarak harekete geçebileceğimiz bir zaman. Şimdi kavuşum iyi hoştur da sağı solu belli olmaz. Siz yine de iletişim konularında agresif enerjiye kaptırmayın kendinizi. Daha çok harekete geçmek için kullanın bu zaman dilimini.

23:04’de Merkür’ün düğümlere olumlu açısı yine iletişim konularında destekleyicidir. Ayyyy bol bol iletişim ne kadar da güzel bir gün.

Eski sevgililerini bekleyenlere benden not: Bugün arayalım mı diye bana sormayın çünkü bu konuda yükselen Oğlak olarak burnu düşse yerden almaz tavrım nettir. Exten next olmaz.

Haydi öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.