9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

8 Nisan 2023

9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Günün yarısına kadar biraz şüpheci huzursuz hissedebiliriz.
💫08:49’da Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Gördüğünüz rüyaların etkisiyle güne başlayabilirsiniz. Sezgilerimizin yükseldiği zamanlardır.
💫12:09’da Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu süreçte ilişkilerimizde duygusal tatminsizlik yaşayabiliriz. Annelerimizle birazcık küsüşebiliriz. Yapmayın annemmm yapmayın kuzummm.
💫12:09’dan 15:56’ya kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen gösterin. Hobilerinize yönelmek daha iyi hissettirir.
💫15:56’dan sonra Ay Yay burcunda. Artık daha hareketli, enerjik, hoşgörülü, eğlenceli bir gün bizleri bekliyor.
💫16:22’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça güçlü ve karizmatik hissedebiliriz. Birilerini etkilemek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.
💫22:21’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz baskı altında hissedebiliriz. Malum ertesi gün Pazartesi bunun da etkisi olur. Çok takılmayın annem, geçici bir etkidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.