9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

8 Nisan 2022

9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?9 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla duygular şelale, ait olduğumuz konularda yoğunlaşabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz.
?09:47’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde isteklerinizle ihtiyaçlarınız arasında bir çatışma yaşanabilir. Bir tarafınız kalk gidelim derken bir tarafınız yat uyu diyebilir.
?17:36’da Ay Jüpiter ile, 18:46’da da Neptün’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Manevi konulara daha fazla eğilebilirsiniz. Ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Deniz kenarında yürüyüş yapmak için harika zamanlardır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.