9 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Nisan 2020

9 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla sezgilerimizin oldukça güçlü olduğu, biraz kuşkucu bir süreçteyiz. Valla dolunayında etkisi var, kurup kurup birilerine sarmayın annem.
01:02’de Ay Satürn karesi var. Böyle yüreğimizine öküz oturmuş gibi bir iç sıkıntısı gelebilir. Çok takılmayın, geçici bir süreç.
Ay 08:09:’da Uranüs’le 09:40’da da Mars’la zorlayıcı açısını yapacak. Dolayısıyla aslında bu süreç Mars Uranüs karesini tetikleyecek. Çok gergin zamanlardır, kazalara, patlamalara, çatlamalara, sakarlıklara, gerginliklere karşı temkinli olunması gerekiyor. Enerjinizi olumlu kullanın spor yapın.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.