9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

9 Mayıs 2019

9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay tüm gün Yengeç burcunda ve ailemiz, değerlerimiz, yuvamız, sezgilerimiz ön planda.

05:52’de gerçekleşecek olan Güneş Neptün uyumlu açısı yaklaşık 3-4 gün sürecek ve maneviyat, sezgiler, ruhsal konular, ibadet dua için kullanabileceğiniz günlerdir.

19:55’de hem Ay Neptün’le uyumlu açı yapacak hem de Venüs Jüpiter’le uyumlu açı yapacak. Gökyüzü resmen, huzur, uyum, sevgi, para dağıtıyor. Venüs ve Jüpiter gökyüzünün iki iyicilidir ve etkileşimde olması özellikle sevgi, değer ve maddiyat konusunda çok destekleyicidir. Bu süreçte ilişkilerinizi şifalandırabilir, yeni ilişkiler başlatabilir, yeni gelir kapıları bulabilirsiniz.

20:19’da Venüs Plüton karesi gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Plüton yıkıp yeniden yapan, dönüşümü ve gücü temsil eden, boyundan büyük işler yapan bir gezegen. Öncesinde Venüs Jüpiter üçgeni vardı, bu Plüton sahneye çıkıp bakayım bakalım siz değer ve sevgi konularında kendinizi geliştiriyor musunuz yoksa problemli bir şeyler mi var, kullanmadınız mı Jüpiter’i ben bir el atayım mı modunda bize hünerlerini sergileyebilir. Bu tam takıntı açısıdır. Yani mesela eski sevgiliniz size dönmek istemiyor ama siz takıldınız ona. Efendim bırakınız gitsinler orda babalar gibi Jüpiter var, o size daha iyisini getirir. Yok efendim illa ben takıntı yaptım bunu istiyorum derseniz de o Jüpiter olayları abartır, Plüton’dan aldığı destekle de köprüleri yakar. Yani seçim yine sizin sayın seyirciler. Tabi bu durum maddi konularla ilgili olarak da geçerlidir ama şimdi onu örneklendiremeyeceğim. Siz yazın ben kalp kalp koyarım aşağıda. Her şeyi devletten beklemeyin canım aaa. (Ay bak yine atarlandım Mars’ım tetiklendi kesin)

20:56’da Ay’ın Güneş’le yapacağı uyumlu açıyla beraber eril dişil dengenin uyumlu olduğu, hem duygu hem de mantık çerçevesinde kararlar alabileceğimizi göstermektedir.

23:44’de de fırıldak Ay duramadı ve gitti Satürn’e karşıt yaptı ve bize afakanlar bastı gece gece. Yani basarsa o afakanlar bilin ki tek suçtu yine fırıldak Ay.

Öptüm bye

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.