9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

9 Mayıs 2023

9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫02:32’de Ay Oğlak burcuna geçecek ve işlerimiz, güçlerimiz, sorumluluklarımız daha fazla gündemde olacak.

💫05:19’da Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Normalde bu hayattan keyif alamama, değersiz hissetme açısıdır. O saatte kalkıp sevgilinize mesaj atıp, cevap alamazsanız sorunu sevgilinizde ya da kendinizde aramayın, uyuyordur muhtemelen.

💫12:38’de Ay Satürn uyumlu açısıyla beraber, büyüklerimizden destek alabilir, sorumluluk gerektiren işleri daha kolay halledebiliriz.

💫14:27’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Geçmişten gelen işlerle ilgili anlaşma yapmak ya da geçmiş konuları iletişim yoluyla çözmek için iyi saatlerdir.

💫22:55’de Güneş Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Özgürleşme, bireyselleşme konuları gündeme gelebilir. Kendinizi çıldıracakmış gibi de hissedebilirsin, bir cinnet gibi bir şey hissedebilirsiniz, bunlara gerek yok. Etkisi 10 gün kadar sürer, hiç denemediğiniz konuları denemek daha iyi olacaktır ya da finansal konularda özgürleşmek de iyi olabilir bu süreçte.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #9Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.