9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

8 Mayıs 2022

9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?9 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla yine kendimizin çok farkında olduğumuz, kendimizi şımartabileceğimiz bir gündeyiz. Lakin açılar biraz gergin, çok gerilmeyin annem.
?03:21’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde uykularımızda problemler yaşayabiliriz, bilinçaltımız rüyalarda karşımıza çıkabilir, bu da bizi gerebilir, çok önemli değildir.
?15:38’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Özellikle kendimizi baskı altında hissedebiliriz, patronlarla konuşmak için iyi saatler değildir ama bu da geçici bir etkidir çok takılmayın annem.
?15:38’den sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 01:53’e kadar da boşlukta olacak. Önemli bir işiniz varsa 15:38’den evvel yapmak daha iyi olabilir.
?14:48’de Merkür 11 Mayıs’ta Retro hareketine başlamadan evvel duracak. Bu iki gün özellikle sözlerinize dikkat edin. Yani bu etki başlattığınız şeylerin durması ve bu konuda takıntı oluşturmanıza sebebiyet verebilir. Zihniniz bir konuya takılabilir. Dolayısıyla konuştuğunuz kelimeler size yapışabilir. Dikkat annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.