9 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Mayıs 2020

9 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Yay burcunda transit edecek dolayısıyla eğitim  konuları, basın yayın konuları gündemimizde olabilir. Kendimizi daha hoşgörülü, daha keyifli ve enerjik hissedebiliriz. Farklı bakış açılarını keşfedebileceğimiz, yabancı insanlarla daha rahat iletişim kurabileceğimiz bir gündeyiz.
16:17’de Merkür-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Merkür, iletişim ve haberleşme gezegenimizdir. Plüton ise güç ve manipülasyonu temsil eder. Dolayısıyla bu süreçte konuşacağınız insanları daha fazla etkileyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz konularda insanlara karşı ikna yeteneğiniz daha yüksek olabilir. Ticari anlaşmalar konusunda güçlenebileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Her türlü iletişimsel haberleşme ile ilgili alanlarda güçlenirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
20:13’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Birazcık yanlış anlaşılmalara açık olan saatler olduğu için karşımızdakinin sözlerini çok fazla kişiselleştirmemeliyiz. Bu bana yalan söylüyor ya da kesinlikle doğru söylüyor dememeliyiz. Biraz daha dikkatli olmamız gereken zamanlardır.
22:13’de Ay-Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Venüs, hayattaki değerlerimizi, sevgiyi ve ilişkilerimizi temsil eder. Dolayısıyla Ay-Venüs karşıtlığında değerlerle ilgili konularda bir gerginlikler yaşayabiliriz. İlişkilerle ilgili konularda biraz sıkıntılar olabilir. Sevdiklerimiz canımızı acıtabilir veya biz onları kırabiliriz. Yine biraz dikkatli olmamız gereken zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok,
 öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.