9 Mart Günlük Astroloji Yorumu

9 Mart 2019

9 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlaarrr,

Güne yine Ay Koçta başlıyoruz ve süper enerjik bir Cumartesi dilerim.

10:10’da gerçekleşecek olan Güneş Satürn  uyumlu açısıyla beraber, otorite figürlerinden destek alabilir, sorumluluklarımızı yerine getirebiliriz, yapıcı çözümler bulabiliriz.

11:43’de gerçekleşecek olan Ay Satürn karesiyle beraber biraz ruhsal olarak demoralize olabilir ve içimiz sıkılabilir. Geçici bir süreç çok önemli değil.

19:55’de Ay Plüton karesi güç çekişmeleri, sınırları zormalamak açısından hiç uygun değil. Gergin saatler.

20:13’de ise cillop gibi Ay Jüpiter üçgeniyle Cumartesini şahane tamamlıyoruz. Ay’ın yine en şanslı dilimlerine sebebiyet vermektedir. Hem maddi hem manevi konular, dua, ibadet için güzel saatlerdir. Sonrasında Ay boşluğa girecek. Pazar günü Ay Boğa’da görüşmek üzere esen kalın. Öptüm çok.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.