9 Mart Günlük Astroloji Yorumu

8 Mart 2023

9 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?9 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Demek ki ilişkiler, güzellik, siyaset, sanat konuları gündemimizde olabilir.

?20:27’de Ay Jüpiter’le 21:19’da Kiron’la karşıt açı yapacak. Kiron hasar veren demektir Jüpiter ise aşırılıklarla bağlantılıdır. Aslında bu açılar 12 Mart tarihindeki Jüpiter Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Bireysel bazda siz bu saat aralıklarında biraz sakarlık ve sakatlıklara dikkat edin. Bir de bu açıyı kullanmak istiyorsanız Astroloji çalışın. Kendinizi ayrıksı hissetmeyin. Global bazda ise bu göstergeler savaş, savaş uçakları, astroloji, cerrahi konular, salgın hastalıklar, ateşli hastalıklarla ilgilidir ancak gökten gelecek yaralayıcı şeylere dikkat etmekte de fayda var.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.