9 Mart 2020 Başak Burcunda Dolunay

8 Mart 2020

9 Mart 2020 Başak Burcunda Dolunay

Önümü göremiyorum. Sis bulutlarının içindeyim. Bazen bir anda anlamsızca içime hüzün düşüyor. Dünyaya bakıyorum, insanlara bakıyorum, bazen içinde bulunduğum dünyaya lanet ederken, bazen hayattaki güzelliklerle kendimi cennette hissediyorum.
Kolektif bilinçaltının hapishanesindeyim. Harekete geçmem lazım ama üzerimde karabasan gibi bir yük. Hem felçli, hissiz hem de acı içinde.
O kadar gel gitlerim var ki ben bile iyi miyim kötü müyüm bilmiyorum. Bazen can yakanların canını yakmak istiyorum. Sonra haddimi biliyorum, ilahi adalete güveniyorum. Bu bazen bende kurban psikolojisi yaratsa da aslında en büyük direnişin pasif direniş olduğunun da farkındayım. Çünkü bu direniş kişinin artık canını yakmaz ve öyle bir güçlü hale getirir ki artık canını kimse acıtamaz.
Bu sefer farklı, bu sefer sis perdeleri artık kalkıyor. Herkes hak ettiğini alıyor. Gizli saklı kalmıyor. Buzdağının altı artık saklanamıyor. Bir tekne geliyor çarpıyor ve aslında altta neler olduğu açığa çıkıyor. Ruhum yükseliyor ama ruhum yükselirken de bu bireysel değil kolektifle beraber oluyor. Biri uyandığında öbürünü de uyandırıyor. Ölü toprağı kalıyor.
Hayatı mükemmelleştirmeye çalışırken etiketlerime yapışmışım. Mükemmelin hiçlik ve birlik olduğunu unutup kişileri etiketlemişim. Ama bu sefer sert geliyor. Kendi depremlerimle uyanıyorum, artık her şey daha görünür. Şifa da benim dert de. Başak’ın endişesi miyim yoksa şifası mı? Bu sefer olaylar artık etrafımda dönmüyor. Bu sefer tam ortasındayım. Önümde iki yol var. Kurban mı? Şifacı mı? Yine şikayet mi edeceğim yoksa şifa mı dağıtacağım?
Geçen gün canlı yayında bir takipçim aslında tabi ki sizin gibi canım arkadaşım (birinin canım arkadaşım olması için fiziksel olarak tanımama gerek yok) bir söz yazdı. “Hayatta her şeye sahip olmayabilirsiniz ama iyi insan olmak için her şeye sahipsiniz.” Bu dolunay iyi insanların ortaya çıkacağı, şifacıların ortaya çıkacağı, artık sürekli şikayet eden insanların da hayatında depremlerin olacağı bir dolunay.
Dünya sizi sarsmadan siz şifanızla dünyayı sarsın.
Bu Dolunayın astrolojik genel yorumu ve Ülkemiz için etkilerini merak ediyorsanız aşağıda ki videoda sizlere aktarmaya çalıştım. İyi seyirler.
Günlük Astroloji Yorumları , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.