9 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

9 Kasım 2019

9 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm gün Koç burcunda olduğu için yine sağa sola koşturabilirsiniz.

05:45’de Satürn Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatınızı güçlendirecek 3 güne işaret eder. aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştirmek için de destekler. Bu süreçte ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Gerçekleşme potansiyeli çok yüksek. İyi düşünelim iyi olsun. Ayrıca bununla ilgili bir video da çektim buradan ulaşabilirsiniz.

09:15’de Ay Venüs uyumlu açısıyla birlikte ilişkiler bakımından keyifli bir güne merhaba diyeceğiz.

Günün tek zorlayıcı açısı ise 22:55’de gerçekleşecek olan Ay Satürn karesi ama bu da aslında Satürn Neptün açısını tetikleyeceği için aslında zor değil. Mücadeleyi temsil eder. Korkmaya gerek yok.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.