9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

8 Kasım 2022

9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yazmaya üşeniyorum yazmasam mı dedim ama işte Yükselen Oğlaklık.

?02:54’de Ay Neptün Sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde rüyalar aleminde uçabilirsiniz. Maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir.

?05:39’da Merkür Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Hava muhalefetine sebebiyet verebilir. Trafik ve elektrik kazalarına aşırı dikkat. Etkisi 5 gün sürer. İyi tarafı ise aklınıza daha evvel hiç gelmemiş fikirler gelebilir.

?09:38’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi güçlü ve karizmatik hissedebiliriz.

?11:26’da ise Güneş Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bireyselliğimiz ön plana çıkacak. Ünlü düşünür Yıldız Tilbe’nin de dediği gibi “hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor” ruh haline bürünebilirsiniz. Kendi depremlerinizi yaratmayın annem.

?15:00’da Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Biraz daha şanslı hissettiğimiz zamanlardır. Hoşgörümüz artar, daha adil insanlarla karşılaşırız.

?15:00’den 16:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında sıkın dişinizi yeni bir şey başlatmayın.

?16:36’dan sonra Ay İkizler burcuna geçecek ve bu saatten sonra sohbet, muhabbet, gıybet. Şok şok şok flaş gelişmeler bizleri bekliyor.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.