9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

8 Kasım 2021

9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?9 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Oğlak burcunda yer alacak. Dolayısıyla yine sorumluluklarımızın gündemde olduğu biraz da soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz, iş iş iş konuşacağımız, sağı solu organize edebileceğimiz bir gündeyiz.
?00:47’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yeni ve yaratıcı fikirleri keşfedebileceğiniz bir zamandır. Uzun süredir çözüm bulamadığınız konularda aklınıza güzel çözümler gelebilir.
?08:06’da Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. İhtiyaç ve isteklerimizin uyumlu olduğu saat dilimleri. Güne neşeli ve sorumluluk sahibi olarak başlayabiliriz.
?14:00’da Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için içgüdülerimizin arttığı bir zaman dilimidir. Dikkat etmeniz gereken konu bu planlarınızın fazla hayalci olmamasıdır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayaldi gerçek oldu diyebilmek için bıkmadan çalışmalısınız. Seveceğiniz işi ve uğraşı bulmanız ümidiyle tatlişlerim.
?20:51’de Ay-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Kendimizi çok güçlü ve karizmatik hissedeceğimiz saatlere işaret eder.
?20:51 ile ertesi gün 06:02 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.