9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2022

9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar Canım Arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla bugün ilişkiler, güzellik, sanat, ticari ilişkiler, siyaset oldukça fazla gündemimizde olabilir. Kuaföre gitmek, güzelleşmek için çok destekleyicidir, hoş gitmeseniz bile bugün kendinizi çok güzel hissedebilirsiniz.
?03:25’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Sıcak basmasından uykunuz kaçabilir, biraz huzursuz bir enerjidir, bi güzel ılık duşunuzu alıp öyle uyuyun annem.
?15:15’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz gergin saatlerdir. Öfkelenirsiniz ama neye öfkelendiğinizi bile anlamayabilirsiniz ya da öfkeli birine maruz kalabilirsiniz, içgüdüleriniz sizi ele geçirebilir ancak iletişim kurarsanız problemleri de aşabilirsiniz, öyle çok korkmaya gerek yok tabi. Lakin yine de biriyle bir şeyler konuşmak istiyorsanız bu saatleri tercih etmemeniz daha iyi olabilir. Onun yerine spor yaparak enerjinizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.
?22:52’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde sağlıkla ilgili konularda biraz dikkatli olmakta fayda var. Gün genelinde olan gergin enerji baş ağrısı şeklinde kendini gösterebilir. Bugün mümkün oldukça sakin kalmaya çalışmak faydanıza olabilir. Bu süreçleri birine iyilik yaparak da kullanabilirsiniz. Unutmamak lazım ki hayat seçimlerden ibaret en güzel seçimi de trafikte yaşıyoruz bence. Mesela yolda ben sürekli yol verip kendi içimde sevap points topladığıma inanırım. Yani biri gitmiyor diye sinirleneceğime kimi nasıl mutlu ederim diye bakmak benim de odağımı değiştirdiği için kendimi daha iyi hissediyorum. Malum bugün de bu kadar gergin enerji varsa odağınızı sevap point kazanmak için kullanmak daha faydalı olabilir.
Devamı yorumlarda??

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.