9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2023

9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne ay kova burcunda başlıyoruz.
💫07:23’te Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi ifade etmekle ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz. İletişimle ilgili konuları sabah saatlerine getirmeyin.
💫07:23’ten 13:14’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak, hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olacaktır.
💫13:14’te Ay Balık burcuna geçecek. Manevi konular, sezgilerimiz daha fazla gündemde olacak. Şifa çalışmaları için oldukça destekleyicidir.
💫22:02’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatımız iyice yükselecek, sezgilerimiz güçlenecek ve daha hoşgörülü olduğumuz zamanlardır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.