9 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Haziran 2020

9 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
03:53’de Ay Kova burcuna geçecek. Sosyalleşme ve arkadaşlık oldukça gündemde olacak. Bu süreçte sosyal medyayı da aktif kullanabiliriz.  Tüm konulara orijinal bir bakış açısı geliştirebiliriz. Geleceğe yönelik planlarımız gündeme gelebilir.  Genel olarak mantıklı ve rasyonel bir bakış açısında olabiliriz.
06:16’da Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu ve olaylara ciddiyetle yaklaştığımız saatlerdir. Bu nedenle kendimizi biraz kısıtlanmış hissedebiliriz yine de görevleriniz ve sorumluluklarınız konusunda orijinal fikirler üretebiliriz. Çok sistematik ve çalışkan olabileceğiniz bir zamandır. İşleri toparlamak istiyorsanız sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
20:29’da Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek ve hemen arkasından 20:30’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Biraz gergin hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Özgürlük ihtiyacınız artabilir. Ani beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz veya başkalarından beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Oysaki bu saatler şifalanmak için de harika zamanlardır, sağa sola patlamak yerine, orijinal fikirler üretip, başkalarına da fayda olmak daha iyi olabilir. Bugün yaptığınız yardımlar yarın hiç beklemediğiniz zamanlarda önünüze fırsat olarak çıkabilir.
22:14’te Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Uzlaşmacı ve işbirliğine yatkın olduğumuz bir zaman dilimine işaret ediyor. Sevdiğinize sevginizi daha farklı şekillerde ifade edebilirsiniz. Yani Ay Kova’dayken gidip şiir yazamazsınız belki ama ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz.  Venüs Retro olduğu için eski arkadaşlar kapınızı çalabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.