9 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

9 Eylül 2023

9 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlar,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ailevi konular, duygular, sezgiler gündemde olabilir.

💫05:56’da Ay Merkür sextili gerçekleşecek. İletişim konuları gündeme gelebilir diyeceğim ama Cumartesi Cumartesi anca rüyanızda konuşursunuz o saatte.

💫14:38’de Ay, Jüpiter’le, 16:48’de Güneş’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu durum da aslında dün gerçekleşmiş olan Güneş Jüpiter üçgenini tetikleyecek. Destekleyici saatlerdir. Genişleme yaşamak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz.

💫21:33’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Biraz sakarlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Kendinizi sakatlamayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.