9 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

8 Ekim 2022

9 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?9 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Koç burcunda oldukça enerjik başlıyoruz. Dolunay enerjisinde olduğumuz için baş ağrılarına biraz dikkat etmekte fayda var.
?17:20’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler ikili ilişkilerle ilgili gergin açılardır, kimsenin sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin annem. Madem Venüs enerjisi çalışacağız kendinize çiçek aldın.
?19:30’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde fevri hareketler, sakarlıklara, kesiklere sebebiyet verebilir. Herkes eline koluna hakim olsun.
?23:54’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili daha detaylı bir yazı yazdım. Bunu bir önceki posttan okuyabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.