9 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

9 Aralık 2019

9 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Boğa burcunda seyahatine devam edecek. Keyfi zevklerimizin gündemde olacağı bu günde bol bol para da konuşabiliriz.
00:48’de Venüs Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu manevi aşkı temsil eden görünüm aynı zamanda ilişkilerle ilgili şifalanmak için harika saatlere işaret eder.
07:27’de gerçekleşecek olan Jüpiter Kiron karesi çok çalışmak sebepli sağlık problemlerine sebebiyet verebilir. Bir de burda başkalarının dertleriyle çok fazla dertlenme durumları söz konusu olabilir. Dengede kalmamız gereken zamanlara işaret eder.
12:09’da Ay Mars karşıtlığı gergin saatleri gösterir, çok fevri çıkışlar yapmamaya özen gösterin.
12:41’de Merkür artık Yay burcunda transite başlıyor. İletişim açlığı hissedip, herkesle konuşacağımız, fikirlerimizin genişleyeceği bir sürece giriyoruz. Bununla ilgili bir video çektim aşağıdan izleyebilirsiniz ⇓⇓⇓
Ay 17:19’da Neptün’le, 19:07’de de Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu da aslında 00:48’de gerçekleşmiş olan Venüs Neptün uyumlu açısını tetiklemiş olacak.
22:54’de Ay Satürn uyumlu açısı aradığınız desteği otorite figürlerinden bulabileceğinizi göstermektedir. Ayrıca yapacağınız işleri organize etmek için de harika saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.