9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

8 Aralık 2022

9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

💫08:28’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi pek beğenemeyebiliriz, ilişkiler bakımından gergin saatlerdir o yüzden giyeceklerinizi akşamdan hazırlayın yarın dolapta hiçbir şeyim yok diye ağlamayın çünkü bugün Venüs Jüpiter karesi de var valla çok para harcarsınız annem.

💫09:13’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. İşte burası da abartmaya, aşırılıklara kaçma riskimiz olan zamanları gösterir.

💫09:13’den 10:48’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında bir şey başlatırsanız sonrasında çok uğraşabilirsiniz, sıkın dişinizi bir kahve yapın bekleyin tatlişlerim.

💫10:48’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Ailevi konular, duygular, aidiyet daha gündemimizde olabilir.

💫15:54’de Venüs Jüpiter karesi gerçekleşecek. Öncelikle şeker hastaları bu dönem ekstra dikkat etsin bu konuda hassasiyetleri artabilir. İlişkiler konusunda aşırılıklara, abartılara, çapkınlıklara açık olduğumuz dönemlerdir. Para piyasalarında abartılı olaylar gerçekleşebilir. Etkisi 5 gün sürer.

💫18:55’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişimimizle ilgili gerginlikler söz konusu olabilir. Bir de çok konuşuruz o telefon kulağımıza yapışabilir. Anlatmak istediklerimizi çok fazla detaylandırabilir, konunun özetini kaçırabiliriz. Duygusal konuşmalar yapmak için çok da uygun değildir. Bu aslında ailenizle yemek yerken, yemek masasında bir taraftan iş halletmek için telefonla konuşmak gibi bir etki. Her şeyi dengeye getireyim derken ne yediğinizi ne konuştuğunuzu anlarsınız.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.