9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

8 Aralık 2021

9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?9 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda başlayacağız oldukça sosyal, sıra dışı ve marjinal şeyler yaşayabileceğiniz bir gündeyiz, gelecek planlarınız aklınıza düşebilir.
?05:56’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Uykunuzda konuşabilirsiniz annem endişelenmeyin gayet normal.
?11:52’de Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Enerji çalışmaları, dua meditasyon için uygun zamanlar. Mantık ve realist düşünceyi fazla abartabiliriz.
?12:59’da Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Agresif, sinirli belki de öfkeli bir saat dilimi. Öğle yemeğindeyseniz güzel güzel yemeğinizi yiyin. Aklınız başka yerlerde olsun.
?12:59’dan 17:53’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu süreçte yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde kalan işleri toparlayabilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.
?17:53’de Ay Balık burcuna geçecek ve daha kabullenici, fedakar olduğumuz zamanlara gireceğiz. Ayaklarınızda hassasiyetleriniz artabilir, kalın çoraplar giyin annem. ???
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.