9 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

8 Ağustos 2022

9 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?9 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine işimizin başındayız.
?08:17’de Venüs Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Venüs; kadını, değerleri, küçük kız çocuklarını, parayı, hazlarımızı temsil eder. Plüton ise baskıcı bir gezegendir büyük gücü ve zenginliği temsil eder. Ama bunların karşı karşıya kalması demek para ile ilgili manipülatif olayların olabileceğini, maddi yönü güçlü insanların parasıyla sizi ezme potansiyelinin olduğunu, kadınlara şiddetin açık olduğu bir süreçtir. Bu nedenle kızlarımızı ve kadınlarımızı koruyalım annem.
?10:50’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Konuşmak, sohbet etmek, anlaşmak ve sözleşme yapmak için oldukça destekleyici bir sürece işaret eder.
?11:24’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Özellikle işle ilgili konularda kafa göz bir şeylere girişmek isteyebilirsiniz. Gereğinden fazla yük almayın annem sizin de canınız can.
?23:49’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Ruhsal konularda biraz yaralanmalara açık saatlerdir. Sakarlıklara da dikkat edin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #9Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.