9 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

8 Ağustos 2020

9 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Hareketli ve enerjik hissedebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ay Koç burucunun gölge yönü olan fevri hareket etmek, sinirlenmek, sabırsız ve aceleci olmak bugün kaçınmanız gereken davranışlardır.

 01:48’de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız eğer duygularınızı rahatlıkla bilinç düzeyine taşıyabilirsiniz. Bilinçaltınızla bilinciniz oldukça uyumlu hareket eder.

 06:43’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bir türlü harekete geçemedim, şanslar fırsatlar da gelmiyor zaten gibi deli sorular sabah saatlerinde sizi biraz yorabilir. Kendinizi olumsuz düşünceye itmemek elinizde. Bu süreçte kendinize başarı için daha çok ne yapabilirim sorusunu sormak daha doğru olacaktır. Kaplumbağa gibi ilerleseniz bile mutlaka ilerlediğinizin farkına varın annem. (Anneler için burada kaplumbağa ve tavşan masalını öneriyorum)

 11:35’te Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu iki türlü çalışır. Öncelikle zaten ortalığı yangın yerine veren Mars tetikleneceği için agresyon, patlama, çatlama konuları gündeme gelebilir. Olumlu yönden bakacak olursak da harekete geçmek için gerekli motivasyonları elde edebiliriz. Unutmayın ki olaylar değil ama tepkilerimiz bizim sorumluluğumuzda, dolayısıyla siz bunların farkında olup direksiyona siz geçin derim naçizane.

 14:37’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Gerçekleştirmek istediklerinizi bu sene yapamadıysanız sakın takıntı haline getirmeyin. Her şeyin vakti ve zamanı olduğunu unutmayın. Kendi kendinizi manipüle etmeyin, gergin saatler.

 21:02’de Merkür-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Herkesin size danışmak isteyeceği zamanlardır. Oldukça yaratıcı fikirler sunabilirsiniz. Tabi tüm bu güzel fikirlerin mutlaka size de fazlasıyla yararı olacaktır. Sözlerinizin ne kadar etkili olabileceğini unutmayın. Farkına varmadan öyle güzel fikirler sunarsınız ki özgüveniniz yerine gelir.

 22:49’da Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Tüm hafta için bir iş programı çıkarmak istiyorsanız ideal saatlerdir. Sorumluluklar sizi biraz zorlasa da mücadele gücünüz yüksek olacaktır.

 22:49 ile ertesi gün 04:27’ye kadar Ay boşlukta hareket edecek. Yarım kalan işleriniz varsa tamamlamak için uygun saatlerdir. Geç saatler olduğu için yeni bir iş başlatmayacağınızı düşünüyorum tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.