9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

9 Ocak 2019

9 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Bugün gün genelinde Ay Kova burcundaki seyrine devam edecek. Bu ne demek? İçgüdüsel olarak insanlara yardım edebilir, ekip çalışması yapabilir, topluma hizmet edebilirsiniz ki etmek de size iyi gelebilir.

Ay Kova burcunda seyrine devam ederken 19:52’de Uranüs’le kavuşum yapacak. Bu durum da her türlü yaratıcı konu, beyin fırtınası, yeni fikirler projeler konusunda destek verebilir. Bugünü fikir üretmeye adayabilirsiniz.

19:52’den 22:43’e kadar Ay boşlukta olacak ve bu saat dilimini boş işler yapmak için kullanabilirsiniz. Yeni bir şey başlatmak için uygun değildir, sonunu getirmekte zorlanabilirsiniz.

22:43’den sonra Ay Balık burcuna geçecek ve kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Ruh haliniz biraz melankolik olabilir. Bu süreçte sıvı tüketimlerine dikkat etmenizde fayda var. Bu zaman dilimlerini meditasyon yapmak, yalnız kalmak, kendi içinize dönmek için kullanabilirsiniz.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.